امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10
  • غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10 یکی از خواسته هایی است که کاربران ویندوز 10 به دنبال آن هستند ، ما در این مقاله آموزشی به شما میگوییم تا چگونه آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 را غیر فعال کنید.

 

 

  • آپدیت ویندوز 10 یک سرویس رایگان میباشد وبه طور پیش فرض روشن و بر روی گزینه  اتوماتیک میباشد و جدیدترین به روز رسانی های مورد نیاز ویندوز را انجام میدهد اما بعضی از کاربران به دلایلی این سرویس ویندوز را نمیخواهند و دنبال راهی برای خاموش کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز میباشند.

  • در بعضی مواقع ، زمانی که میخواهیم سیستم را خاموش کنیم مجبور میشویم صبر کنیم تا عمل آپدیت اتوماتیک ویندوز بصورت اتوماتیک انجام شود که اینکار زمان بر است و شاید وقت کافی برای انجام  این کار را نداشته باشیم ، در بعضی موارد هم استفاده کننده از سیستم اطلاعی از این عمل انجام شده اتوماتیک توسط ویندوز ندارد و سیستم راقبل از انجام آپدیت اتوماتیک خاموش میکند که مشکلاتی برای ویندوز به وجود می آورد . مشکل دیگر این است که آپدیت اتوماتیک ویندوز بدون اجازه منابع سیستم یا ترافیک شبکه رامصرف میکند . اکنون راهی را به شما معرفی میکنیم که این مشکل را حل کرده و جلوی آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 را بگیرید.

 

  • غیر فعال سازی آپدیت اتوماتیک ویندوز 10

1:در قسمت سرچ ویندوزRUN را جستجو کرده و اجرا کنید یا برای سهولت کار بر روی کیبورد دکمه لوگوی ویندوز + R را بزنید تا RUN Box باز شود.

2:​عبارت Services.msc را تایپ کنید و Enter را بزنید.

 

 

3:در فهرست باز شده پایین بروید تا Windows Update را پیداکنید ، روی Windows Update دو بار کلیک کنید تا تنظیمات باز شود. 

 

 

4:در Startup type گزینه Disable را انتخاب کنید .سپس در Services status گزینه Stop را بزنید ، بعد Apply و Ok را بزنید تا تنظیمات ذخیره شود.

 

 

  • با انجام مراحل فوق آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 شما غیر فعال خواهد شد ، درصورت نیاز به دوباره فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز کافیست تنظیمات را به حالت قبل برگردانده و یک بار ویندوز را خاموش و روشن نمایید.

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2024 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح