امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
روش های ارسال کالا
ارسال کالا به دو روش انجام میگیرد :
 
1 : تیپاکس
 
2 : پست پیشتاز
 
 
 
تیپاکس
سفارشاتی که توسط تیپاکس ارسال میشوند در سریع ترین زمان ممکن و بین یک الی دو روز کاری به دستتان خواهد رسید، به این نکته توجه بفرمایید در صورتی سرویس تیپاکس را برای ارسال مرسوله خود انتخاب بفرمایید که در منطقه شما دفتر تیپاکس برای خدمات رسانی وجود داشته باشد، در صورت نبودن دفتر تیپاکس در منطقه خود از روش دیگر ارسال  (پست پیشتاز) استفاده نمایید. هزینه ارسال توسط تیپاکس بصورت پس کرایه بوده و زمان تحویل کالا از شما دریافت خواهد شد. برای انتخاب این روش ارسال در زمان تسویه حساب سفارش، گزینه ارسال توسط تیپاکس در سطر (روش ارسال) را انتخاب بفرمایید.
 
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق تیپاکس هستید، می‌توانید با وارد کردن شناسه مرسوله در وب سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر وضعیت مرسوله را پیگیری کنید:
 
 
 
 
 
 
پست پیشتاز
در پست پیشتاز زمان تقریبی تحویل سفارش با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین 2 تا 3 روز کاری می باشد. هزینه ارسال توسط پست پیشتاز 60 هزارتومان میباشد که در زمان تسویه حساب سفارش و انتخاب این گزینه در سطر (روش ارسال) به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد.
 
توجه داشته باشید که در مناسبت‌های خاص و ایام تعطیل و همچنین روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک و یا بنابر خدمات دهی پست منطقه های مختلف در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
 
مشتریانی که سفارش آنها توسط پست پیشتاز ارسال میشود میتوانند با وارد کردن شناسه مرسوله برای اطلاع از وضعیت مرسوله خود از وب سایت شرکت پست به آدرس زیر استفاده نمایند:
 
 
 
 
 
 
سفارشاتی که تا قبل از ساعت 15 ثبت شوند در همان روز توسط تیپاکس ارسال خواهند شد و سفارشاتی که پس از این ساعت ثبت شوند در روز کاری بعد تحویل تیپاکس میشود.همچنین سفارشاتی که روش ارسال پست انتخاب شده باشد، در روز کاری بعد تحویل پست خواهند شد.
 

 

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2024 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح